Fabryka i siedziba firmy
97-500 Radomsko
ul. Ks. Karola Kościowa 22

Historia firmyFirmengeschichte
Musisz uaktualnić Flash Player'a

 

Pomysł powstania prywatnej firmy remontowo budowlanej o nazwie "TADOS"s. c. zrodził się w 1990 roku. Początkowo jako pięcioosobowa spółka Tados prowadził działalność usługową dla przedsiębiorstw państwowych. Po dwóch latach w firmie zostało dwóch wspólników, a jej rynkowy profil zmienił się i dostosował do potrzeb rynku. Tados zajął się również handlem materiałami budowlanymi w zakresie zabezpieczającym kompleksowe zaopatrzenie inwestycji. Siedziba i magazyn firmy przeniosły się w tym czasie na nowe miejsce do hal produkcyjnych o powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych.
Ciągłe śledzenie trendów rynkowych w sektorze budownictwa oraz nastawienie na rozwój i inwestycje zaowocował w 1996 roku uruchomieniem produkcji okien i drzwi PCV w systemie VEKA. Dwa lata później produkcja zostaje poszerzona o wyroby z aluminium w belgijskim systemie RC System i włoskim METRA. Obecnie po strategicznych przekształceniach, produkcją okien i drzwi z PCV i aluminium , zajmuje się firma TADOS Firek Zbigniew z siedzibą w Radomsku przy ul. Ks. Kościowa 22. Sieć handlowa Fabryki Okien i Drzwi Tados Firek liczy kilkadziesiąt punktów sprzedaży, głównie w centralnej, i południowej Polsce. Firma posiada własny tabor transportowy, wyspecjalizowaną kadrę techniczno-inżynieryjną oraz bogate zaplecze produkcyjne.
Doświadczenie i umiejętności pracowników firmy pozwala na stabilne prowadzenie standardowej produkcji oraz podejmowanie skomplikowanych zleceń. Owocuje to dobrą opinią o firmie i jej produktach , mocną pozycją rynkową i rzeszą zadowolonych klientów.