Fabryka i siedziba firmy
97-500 Radomsko
ul. Ks. Karola Kościowa 22

ReferencjeReferenzen
Musisz uaktualnić Flash Player'a

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Favorit Sp. z o.o.

Firma Favorit z Bełchatowa poleca firmę TADOS FIREK, która wszskie prace, polegające na teroizolacji ścian metodą lekką budynków mieszkalnych, wykonała termonowo, zgodnie z dokumenatcją techniczną oraz ze sztuką budowlaną.


[Opinia klienta]


Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa BSM

Spółdzielnia mieszkaniowa BSM z Bełchatowa poleca firmę TADOS FIREK, która wszystkie prace, związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium w budynkach mieszkalnych należących do BSM, wykonała solidnie, terminowo i z należytą starannością.

[Opinia klienta]

www.bsm.pl


Spółdzielnia mieszkaniowa MARCEL

Spółdzielnia mieszkaniowa MARCEL z Radlina, poleca firmę TADOS FIREK, która wszystkie prace, polegające na wymianie stolarki okiennej w budynkach należących do Spółdzielni, wykonała terminowo i zgodnie z umową.

[Opinia klienta]


Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe BUDOPOL S.A.

Firma BUODOPOL S.A. z Bydgoszczy poleca formę TADOS FIREK, która wszystkie prace ogólno budowlne i montażowe wykonała z należytą starannością i zgodnie z dokumentacją techniczną.

[Opinie klienta]

www.budopol.com.pl


Starostwo Powiatowe w Radomsku

Starostwo Powiatowe w Radomsku infomruje, że firma TADOS FIREK była wykonawcą zadania inwestycyjnego "Zmiana sposobu użytkowania części budynku Przychodnio Specjalistycznej na cele oświatowe - szkoła". Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlną oraz z należytą staranością.

[Opinie klienta]

www.radomszczanski.pl


Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWA

Spółdzielnia mieszkaniowa NOWA poleca firmę TADOS FIREK, która podczas prac, polegające na wymianie stolarki okiennej z PCV wraz z obróbkami tynkarskimi w budynkach należących do Spółdzielni, wykazała się dobrą organizacją, dokładnością technologiczną i terminowościową.

[Opinia klienta]

www.smnowa.pl